O nás

Na počátku všeho byla v roce 2009 jenom jedná malá a nevinná dovolená na resortu Paradise Island Resort & Spa, při které jsem se do Malediv zamilovala. Z této lásky vznikla cestovní agentura "other way holiday" a později také cestovní kancelář specializovaná právě na tuto destinaci, se zázemím a vlastním penzionem v tomto tropickém ráji. 

Před mnoha lety se tak Maledivy staly mým "druhým domovem". Osobně mám vyzkoušeno stovky různých druhů ubytování (penzionů, hotelů, resortů a lodí) a procestováno 104 ostrovů (brzy přibudou další) na více jak polovině atolů. Dovolím si tvrdit, že destinaci znám tak, jako nikdo jiný v Česku a na Slovensku.

Jak šel čas, začala jsem cestou na Maledivy objevovat i další destinace, které se do kombinace právě s Maledivami hodí, a tak se narodila česká společnost OWH s.r.o. a cestovní kancelář specializovaná na Maledivy, Srí Lanku a Spojené arabské emiráty.

Ve všech třech destinacích umíme zajistit prakticky cokoliv. Tak co, zkusíte nás?

​Lovu letenek a perfektní dovolené zdar vám přeje

Lucie Mohelníková (jednatelka a majitelka)

Nabídka ubytování, zájezdů a dalších služeb v destinacích Maledivy, Srí Lanka a Spojené arabské emiráty:

CK a CA other way holiday, www.otherwayholiday.com, lucie@otherwayholiday.com, tel.:+420 603 495 565

© Provozovatelem webu je OWH s.r.o.. Design webu, text a fotografie: Lucie Mohelníková, other way holiday ČR & Maledivy 2009 - 2018​